NOWOŚĆ: BWT AQA trinity - zmiękczanie i odżelazianie wody

26.2.2016 13:00  

Szukasz urządzenia, które rozwiąże problem zbyt twardej wody ze zbyt dużą zawartością żelaza? Nie masz miejsca na instalację aż dwóch urządzeń: zmiękczacza i odżelaziacza? BWT AQA trinity to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

 

BWT AQA trinity odzelazianie zmiekczanie wodyUrządzenie BWT AQA trinity łączy w sobie funkcję zmiękczacza i odżelaziacza wody. Przeznaczone jest dla użytkowników korzystających z indywidualnych ujęć wody, które zawierają żelazo oraz mangan. Wyposażone w unikalne złoże multifunkcyjne, które obniża zawartość żelaza, manganu i amoniaku oraz redukuje twardość i zawartość związków organicznych w wodzie.

 

ZALETY zmiękczania i odżelaziania wody:

  1. Ochrona  i pełna wydajność instalacji wodnej  - miękka woda to mniej wapnia w wodzie, który może odkładać się w rurach i przyłączach instalacji wodnej
  2. Gładka skóra i błyszczące, miłe w dotyku włosy -miękka woda ma dobroczynne działanie na skórę i włosy
  3. Olśniewająco czyste wyposażenie łazienki i kuchni - mniej osadów wapiennych i brak rdzawych nalotów na ceramice i armaturze łazienkowej oraz kuchennej
  4. Zdrowie i większa ochrona antybakteryjna - złoża wapnia w rurach i osady na armaturze to idealne miejsce do rozwoju bakterii.

 

 

Dodatkowe informacje:

Urządzenie jednokolumnowe, sterowane objętościowo z pierwszeństwem czasowym. Wyposażone w elektroniczną głowicę sterującą z regulatorem twardości resztkowej oraz cyfrowy wyświetlacz. Łatwa i wygodna obsługa, możliwość zapamiętania ustawień w przypadku przerwy w dostawie prądu oraz zabezpieczenie antyprzelewowe. Złoże regenerowane roztworem solanki bez potrzeby korzystania z dodatkowych środków chemicznych.

więcej informacji w karcie katalogowej: