BWT na właściwych torach

27.4.2015 10:00  

Zostaliśmy sponsorem stajni Mercedes-AMG w rajdzie DTM!

 

Nasz bezprecedensowy marketingowy wyścig rozpoczęliśmy już kilka lat temu, ale nieprzerwanie kładziemy nacisk na dostarczanie paliwa dającego nam miejsce w czołówce. Po niedawno wdrożonej wszechstronnej kampanii reklamowej w mediach w Austrii i Niemczech przyszła pora na kolejne działania. Rozpoczynający się w maju sezon wyścigów samochodowych to idealna okazja do skoncentrowania się na kolejnym dużym projekcie - sponsoringu stajni Mercedesa na wyścigach DTM (The German Touring Car Masters) w sezonie 2015.
 
Debiutujący w wyścigach DTM Lucas Auer 14 kwietnia 2015 roku po raz pierwszy wystartował niepowtarzalnym, jasno-różowym BWT Mercedes-AMG C63.

  

Lucas_Auer

Lucas Auer

BWT_Mercedes

 

Ze względu na dużą utratę wody z organizmu, spowodowanej wysiłkiem w czasie wyścigu, kierowcy wyścigowi powinny wypijać dziennie 4 - 5 litrów odpowiednio zbilansowanej wody. Dzięki wodzie BWT Magnesium Mineralizer Lucas Auer będzie miał nieprzerwany dostęp do wody bogatej w minerały. BWT Magnesium Mineralizer - bogate w minerały źródło sukcesu.

Dziewięć lokalizacji, 18 wyścigów i duże zainteresowanie mediów zwiększy naszą obecność na rynkach międzynarodowych oraz rozpoznawalność marki wśród konsumentów. Skojarzenie BWT z Mercedes-AMG wzmocni postrzeganie naszych produktów i technologii jako innowacyjnych rozwiązań najwyższej jakości, a naszych działań jako pełnych pasji, zawsze koncentrujących się na dostarczaniu naszym klientom produktów i usług najwyższej jakości.

Lucasie Auer - wielu wygranych wyścigów i sukcesów w różowym BWT Mercedes- AMG C63!

 

 Wyścigi DTM w 2015

1– 3 maja

Hockenheimring
Baden-Württemberg (DE)

29 – 31 maja
Lausitzring (DE)

26 – 28 czerwca
Norisring (DE)

10 – 12 lipca
Circuit Park Zandvoort (NED)

31 lipca – 2 sierpnia
Red-Bull-Ring (AUT)

28 – 30 sierpnia
Moscow Raceway (RUS)

11 – 13 września
etropolis Motorsport
Arena Oschersleben (DE)

25 – 27 września
Nürburgring (DE)

16 – 18 października

Hockenheimring
Baden-Württemberg (DE)