Już dziś przygotuj instalacje c.o. na sezon grzewczy

Gama preparatów SoluTECH

12.9.2016 10:00  

Pogoda nie zmusza jeszcze do rozpoczęcia sezonu grzewczego, ale już dzisiaj warto pomyśleć o przygotowaniu instalacji c.o. do pracy. Łatwiej zapobiegać niż naprawiać usterki centralnego ogrzewania, szczególnie jeśli zdarzą się w czasie największych mrozów.

 

Prawidłową pracę układu c.o. zapewni jego ochrona przed zanieczyszczeniami, korozją i tworzeniem się kamienia. Linia preparatów SoluTECH została stworzona z myślą o tym, aby skutecznie i łatwo chronić system centralnego ogrzewania. Preparaty SoluTECH zapobiegają powstawaniu kamienia kotłowego, korozji oraz zatrzymują rozwój bakterii. Świetnie nadają się do każdego rodzaju instalacji, nawet tej zawierającej części aluminiowe.

 

ZALETY PREPARATÓW SoluTECH
 • OPTYMALNE: opracowane jako odpowiedź na potrzeby związane z utrzymaniem systemów centralnego ogrzewania
 • SKUTECZNE: przeznaczone do zabezpieczania i czyszczenia instalacji grzewczych o niskiej mocy
 • TRWAŁE: jedno dozowanie zabezpiecza całą instalację
 • UNIWERSALNE: skuteczne i kompatybilne ze wszystkimi rodzajami metali, także z aluminium i innymi metalami lekkimi


DOSTĘPNE PREPARATY:
 1. SoluTECH ZABEZPIECZENIE
  Zabezpiecza przed przeciekami i korozją rury z miedzi, stali, aluminium oraz zapobiega gromadzeniu się gazów. Gotowy do użycia roztwór. Do skutecznego zabezpieczenia całej instalacji wystarcza 0,5 litra preparatu *.
 2. SoluTECH CAŁKOWITA OCHRONA
  Chroni układ pompy ciepła przed osadami mineralnymi i korozją. Poprawia transfer ciepła w układzie. Ogranicza korozję metali w tym aluminium, stali, miedzi i innych stopów. Gotowy do użycia roztwór. Do skutecznego zabezpieczenia całej instalacji wystarcza 0,5 litra preparatu *.
 3. SoluTECH CZYSZCZENIE
  Czyści rury usuwając: osady kamienia nie przywarte do instalacji, szlam, błoto, rozproszone cząstki. Gotowy do użycia roztwór. Do skutecznego zabezpieczenia całej instalacji wystarcza 0,5 litra preparatu *.
 4. SoluTECH USZCZELNIACZ
  Środek uszczelniający drobne przecieki w systemach c.o. Do stosowania w instalacjach wielomateriałowych, także tych zawierających aluminium. Nie wpływa na pracę pomp i zaworów. Do skutecznego zabezpieczenia całej instalacji wystarcza 1 litr preparatu*
 5. Pompka SoluTECH
  Rozwiązanie ułatwiające napełnianie systemów centralnego ogrzewania produktami SoluTECH
 6. Tester SoluTECH
  Zestaw analityczny SoluTECH 10 do analizy pH wody oraz stężenia produktów SoluTECH w układzie. Łatwy w użyciu zestaw służący do kontroli parametrów wody w obiegu grzewczym po zastosowaniu preparatów SoluTECH ZABEZPIECZENIE lub SoluTECH CAŁKOWITA OCHRONA

 

* Rekomendowana ilość dla systemu grzewczego o objętości do 100 litrów 

Solutech_zabezpieczenie
SoluTECH ZABEZPIECZENIE

 

SoluTECH_zabezpieczenie 

 SoluTECH CZYSZCZENIE

 

 SoluTECH_calkowita_ochrona

SoluTECH CAŁKOWITA OCHRONA

 

SoluTECH_uszczelniacz 

 SoluTECH USZCZELNIACZ

 

SoluTECH_dozowanie_preparatu
Pompka do dozowania
preparatów SoluTECH