BWT Polska - BWT Best Water Technology 
Ponad 20 lat doświadczenia w branży uzdatniania
wody oraz nowoczesne technologie,
sprawdzone na rynku polskim.

BWT Polska

Firma BWT Polska istnieje na polskim rynku od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie na rynku uzdatniania wody oraz ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług to gwarancja niezawodności i innowacyjności proponowanych przez nas rozwiązań.

 

Oferujemy m.in

  • filtry mechaniczne,

  • filtry odżelaziające,

  • filtry z węglem aktywnym,

  • urządzenia chroniące instalacje przed osadami wapnia i magnezu,

  • zmiękczacze,

  • chemię instalacyjną

  • osprzęt do zmiękczaczy.

 

Dział basenów i fontann oraz dział serwisu to kompleksowe rozwiązania, od projektu po realizację, instalacji basenowych i fontannowych, usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne, umowy serwisowe, przeglądy, uruchomienia oraz doradztwo techniczne z zakresu prawidłowej eksploatacji obiektów basenowych i fontannowych.

 

Dział projektowy to kompleksowa inżynieria projektowa, od projektu, przez produkcję i testy urządzeń aż do pełnej dokumentacji projektowej i wsparcia serwisowego, systemów uzdatniania wody ultraczystej dla farmacji i branż pokrewnych.

 

Dział serwisu uzdatniania wody zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń oraz systemów uzdatniania wody.

 

BWT Polska to także bezpłatne, cykliczne szkolenia z zakresu uruchamiania i serwisowania urządzeń do uzdatniania wody dostępnych w ofercie BWT Polska.

 

BWT Polska to część Grupy BWT europejskiego lidera technologii uzdatniania wody. Nasze hasło przewodnie BWT For You and Planet Blue wyraża dążenie do zaoferowania klientom najlepszych produktów, urządzeń i usług w dziedzinie uzdatniania wody, przy jednoczesnym odpowiedzialnym zarządzaniu zasobami naszej niebieskiej planety.