Produkt roku 2012 - BWT Best Water Technology 

Zmiękczacz BWT AQA perla otrzymał nagrodę “Best Product of the Year” 2012

5.9.2012 9:00  

Zmiękczacz BWT AQA perla został nagrodzony Plus X Award, międzynarodową nagrodą przyznawaną dla innowacyjnych technologii.

 

BWT AQA perla zwyciężył w czterech kategoriach w tym najbardziej prestiżowej dla innowacyjnych technologii. System doceniono nie tylko za jakość wykonania i wzornictwa, ale także funkcjonalność i ekologię. Jest to prestiżowa nagroda pozwalająca na oznaczanie produktu znakiem jakości "“Best Product of the Year 2012" . Nagrody Plus X Award przyznawane są co roku produktom spełniającym najwyższe standardy jakości, funkcjonalności i wzornictwa

 

Rewolucyjna technologia zmiękczania zastosowana w BWT AQA perla zapewnia jedwabiście miękką i perłową wodę najwyższej jakości. BWT AQA perla wyznacza nowe standardy zapewniające ekonomiczne i ekologiczne uzdatnianie wody.Inteligentne system precyzyjnego zasolenia, z regeneracją niezależną od ciśnienia, zmniejsza zużycie wody i soli do regeneracji dzięki czemu zapewnia doskonałą, zdrową wodę pitną przy niskich kosztach eksploatacji. BWT AQA perla pozwala nam zaoferować właścicielom domów przełomowe rozwiązanie do skutecznego i efektywnego usuwania osadów wapiennych, zagrażających instalacji wodociągowej i urządzeniom gospodarstwa domowego. Plus X Award jest dla nas dowodem, że kierunek rozwój naszego produktu spełnił nie tylko nasze oczekiwania, ale został doceniony też przed ekspertów z branży uzdatniania wody - mówi Lutz Hübner, CEO BWT Austria.

 

Osady wapienne tworzą się na powierzchniach narażonych na działanie wody. Odkładają się w rur instalacji wodnych, w zaworach sprzętu gospodarstwa domowego i na wyposażeniu kuchennym i łazienkowym. Zmiękczacz BWT AQA perla, stworzony przez firmę BWT wiodącą w Europie w technologii uzdatniania wody, zmniejsza ilość wapnia w wodzie i sprawie, że staje się ona jedwabiście miękkie i perłowo czysta.

 

BWT AQA perla to ochrona i wydłużenie żywotności instalacji i urządzeń

Osady wapienne w rurach instalacji wodnej, na wymienników ciepła i urządzeniach skracają żywotność instalacji i wyposażenia domu mającego kontakt z wodą wydłużają czas spędzony na ich czyszczeniu i konserwacji. Miękka woda zapewnia skuteczną ochronę przed osadzaniem się kamienia i zapobiega powstawaniu smug i zacieków na wyposażeniu łazienki i kuchni. BWT AQA chroni całą domową instalację wodnąi wszystkich podłączonych do niej urządzeń, co wydłuża żywotność całego systemu wodnego sprzyja utrzymaniu higieny i czystości w łazience i kuchni.

 

BWT AQA perla - oszczędność pieniędzy

To nie jest jedyny powód, dlaczego warto inwestować w nasz system zmiękczania wody. Nawet 2mm osadów z wapnia na powierzchniach grzewczych wymienników ciepła zbiornika lub kotła może zwiększyć zużycie energii nawet o 20%. BWT AQA perla zmniejsza ilość osadów wapiennych, dlatego zapewnia pełną wydajność urządzeń grzewczych i pomaga obniżyć zużycie energii. Zmiękczona woda to także mniejsze zużycie środków myjąco-piorących i detergentów nawet o 50%.

 
BWT AQA perla - wyjątkowe samopoczucieZmiękczacz BWT AQA perla daje dużo więcej. Kąpiel w zmiękczonej wodzie sprawia, że skóra jedwabiście gładka, a włosy błyszczące i miłe w dotyku . Przyjemność nie kończy się po kąpieli. Szlafrok lub ręcznik uprawny w miękkiej wodzie sprawi, że poczujesz się jak w prywatnym, ekskluzywnym SPA.

 

Łatwa instalacji i ekspoloatacji

Dwukolumnowy system zmiękczania wody działa na zasadzie procesów wymiany jonowej, w którym jony wapnia i magnezu powodujące twardość wody są usuwane. System jest zgodny z DVGW oraz spełnia normy krajowe i międzynarodowe dotyczące wody pitnej. BWT AQA perla to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne i ekologiczne, ale także łatwe w obsłudze i eksploatacji. 

 

Informacje o produkcie: Zmiękczacz BWT AQA perla
Materiały do pobrania: Technologia domowa- BWT AQA perla