Główny cel centrów R&D

Innowacyjne systemy do uzdatniania wody 

 

BWT oferuje nowoczesne systemy i usługi związane z uzdatnianiem wody pitnej, farmaceutycznej, technologicznej, grzewczej, kotłowej, chłodzącej, do systemów klimatyzacja oraz basenowej.

  

Przewagę technologiczną we wszystkich obszarach uzdatniania wody, zyskaliśmy dzięki własnym centrom Badań i Rozwoju (R&D), które pracują nad optymalizacją istniejących i tworzeniem nowych metod i materiałów filtracyjnych, systemów wymiany jonowej do demineralizacji, zmiękczania, dekarbonizacji, dezynfekcji UV, technologii membranowych (mikro-, ultra-, nanofiltracja, odwrócona osmoza) oraz rozwiązań do elektrolizy, elektrodializy, elektrodejonizacji. Nasza oferta to także nowoczesne generatory ozonu, generatory dwutlenku chloru i pompy dozujące. Dzięki temu produkty i systemy BWT zapewniają wodę doskonałej jakości do wielu zastosowań i są znane i stosowane na całym świecie.

 
Zespoły doświadczonych specjalistów BWT R&D, wykorzystując nowoczesne metody, technologie i najwyższej jakości materiały, tworzą skuteczne, ekonomiczne i ekologiczne produkty. Jednym z naszych głównych celów jest obniżenie zużycia energii oraz zmniejszenie emisji CO2.